sala zabaw dla dzieci

w radzyminie

zaprasza

 
 


Sala zabaw NIBYLANDIA to wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.  Codziennie w godzinach od 12 do 20 możecie spędzić  tu niezapomniane chwile korzystając  z licznych atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych i tych trochę starszych. Na maluchy czeka mini plac zabaw , kolorowe pojazdy, bujaki  i wiele innych atrakcji a na starszych labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz baseny z kulkami.


Rodzice mogą przyglądać się zabawie swoich pociech lub pozostawić je pod opieką  personelu i zrelaksować  się przy dobrej kawie w kawiarence dla rodziców.

W kawiarence zainstalowane są monitory z transmisją obrazu z sześciu miejsc Nibylandii, tak więc nawet siedząc w poczekalni nie tracisz swego dziecka z oczu.


Do naszej Sali zabaw zapraszamy również zorganizowane grupy przedszkolaków i uczniów.


Solenizantom i jubilatom oferujemy sale urodzinowe:

  1. WYSPĘ PIRATÓW

  2. PODWODNY ŚWIAT;

  3. DŻUNGLĘ.


NIBYLANDIA oprócz wyśmienitej zabawy oferuje również zajęcia edukacyjne i sportowe dla dzieci w wieku 2 -12 lat. Najmłodszych zaprasza KLUB PIOTRUSIA PANA a  dla starszych dzieci przygotowaliśmy zajęcia taneczne, karate, angielski Helen Doron i gimnastykę korekcyjną.


W NASZEJ OFERCIE NIE MOGLIŚMY POMINĄĆ MAM. MamaJOGA” oraz “MamaFITNESS” ZAPRASZA DO WSPÓLNYCH ĆWICZEŃ, PODCZAS KTÓRYCH DZIECI BAWIĄ SIĘ GRATIS.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ FITNESS DLA PAŃ W CIĄŻY.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Sali Zabaw.

 

Sala zabaw

NOWOŚĆ !!!

Zapraszamy MAMY na MamaJOGA oraz MamaFITNESS
DZIECI
BAWIĄ SIĘ GRATIS.